Niepubliczne Przedszkole Frajda

mieści się w parterowym budynku dostosowanym do potrzeb małych dzieci. Do przedszkola przylega ogródek z placem zabaw wyposażony w  bezpieczne zabawki. Teren przeznaczony do zabawy, daje możliwość nie tylko swobodnego ruchu, ale także obserwacji przyrodniczych. Nasz ogród zamieszkują stali mieszkańcy: ptak         i wiewiórki dla których domem są świerki okalające przedszkole.
Przedszkole posiada 2 przestronne  sale , pokój nauczycielski, kuchnię i zaplecze sanitarne. Placówka  jest przyjazna dzieciom, bezpieczna, wyposażona w atestowane zabawki i pomoce dydaktyczne. Dla rodziców dowożących dzieci samochodem, przygotowany jest bezpłatny parking.

W naszym przedszkolu pracuje doświadczona kadra pedagogiczna stale podnosząca swoje kwalifikacje. Wszystkie dzieci, które tego potrzebują objęte są pomocą logopedy, który prowadzi zajęcia indywidualne, w małych grupkach oraz zajęcia grupowe w ramach profilaktyki. W przedszkolu pracuje psycholog prowadzący zajęcia rozwijające uzdolnienia, obejmujący również  swoją pomocą wszystkie dzieci, które tego potrzebują. Zainteresowani rodzice mogą skorzystać z porady psychologicznej dotyczącej ich dziecka.

Rodzice zapraszani są do udziału w życiu naszej społeczności. U nas każde dziecko traktowane jest indywidualnie i podmiotowo.

W ofercie dodatkowej proponujemy dzieciom następujące zajęcia bezpłatne

1. zajęcia umuzykalniające (rytmika)
  2.  gimnastyka ogólnorozwojowa
  3. pomoc logopedyczną
  4. pomoc psychologa i pedagoga
  5. język angielski i niemiecki
  6. sensoplastyka
  7. trening umiejętności społecznych
  8. alpakoterapia

Proponujemy dzieciom i rodzicom dużą ilość spotkań nie tylko z okazji świąt, ale również takich, które chcemy,                                                                                                 aby stały się tradycją naszego przedszkola:

• Piknik Rodzinny czyli wspólne zabawy, grillowanie.
  • Warsztaty, podczas których razem tworzymy prace plastyczne i stwarzamy okazję do prezentacji osiągnięć dzieci.
  • Uroczystości świąteczne i patriotyczne

Statut Przedszkola